Που θα γίνουν δωρεάν rapid test τη Δευτέρα

νέα κρούσματα

Σε 154 σημεία σε όλη τη χώρα θα πραγματοποιηθούν την Δευτέρα 31/01 δωρεάν rapid test για κορωνοϊό από τις ΚΟΜΥ του ΕΟΔΥ.
Συγκεκριμένα:

Δ. Αμαρουσίου, Κλειστό Γυμναστήριο “Σπύρου Λούη”, Βασ. Όλγας 12, 09:30-15:00
Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00
Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00
Δ. Περιστερίου, Δημοτικά καταστήματα – γραφεία Ερυθρού Σταυρού έναντι της πλατείας Δημαρχείου –στάση «Μετρό Περιστέρι», 12:00-18:00
Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00
Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00
Δ. Διονύσου, Πεντζερίδου 3, πολιτιστικό κέντρο του Αγίου Στεφάνου, 09:30-15:00
Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος και Παγκάλου, (απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Γεωργίου), 11:00-17:00
Δ. Ν. Φιλαδέλφειας-Ν. Χαλκηδόνας, πρώην Στρατιωτικό Εργοστάσιο της Νέας Χαλκηδόνας (Βάρναλη & Περικλέους), 09:30-15:00
1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)
2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)
3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)
4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)
5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)
6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)
7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)
Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 12:00-19:00.
Δ. Πυλαίας, Α ΚΑΠΗ Πυλαίας, Πολυτεχνείου 11, 09:30 – 15:00.
Δ.Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37, 09:30-15:00.
Δ. Κορδελιού- Ευόσμου,ΚΑΠΗ Κορδελιού, Μητρ. Καραβαγγέλη 12, 09:30-15:00
Δ.Λαγκαδά, Κέντρο Κοινότητας του δήμου Λαγκαδά, πλησίον δημαρχείου Λαγκαδα, 09:30 – 15:00.
8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 10:30-13:30
Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 10:30-13:30
Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.
Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.
Αιτωλοακαρνανία,ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:00-16:00
Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ιδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00
Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00
Άνδρος, ΚΥ Άνδρου, 09:00-17:00
Άνδρος, Μπατσί, πλησίον ΚΕΠ, 10:00-14:00
Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-15:00
Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-14:00
Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISO BOX, 09:00-15:00
Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00
Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:30-20:30
Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:30
Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 09:00-15:00
Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00
Βοιωτία,Πνευματικό Κέντρο Θήβας, 09:00-15:00
Βοιωτία,Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30-13:45
Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 12:00-15:30
Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00
Δράμα, Άγιος Αθανάσιος, 09:00-13:30
Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30
Έβρος, Παλιό νοσοκομείο, Δήμητρας 19, 09:00 – 15.00
Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00
Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 8:30-15:00
Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00-15:00
Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.00-14.00
Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30
Ηλεία, Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00
Ηλεία, Βάρδα, Δημαρχείο Βάρδας, 09:00-14:30
Ηλεία, Ζαχάρω, Πνευματικό Κέντρο Ζαχάρως, 09:30-14:30
Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00
Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00
Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00
Ηράκλειο, ISOBOX – Πλατεία Δημαρχείου Γαζίου, Δ. Μαλεβιζίου, 09:00-15:00
Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος ΤΟΜΥ Χερσονήσου, 09:30-14:30
Θάσος, Κέντρο Υγείας. Πρίνου, 08:00-15:00
Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30
Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
Θεσπρωτία, Παλαιό ΚΕΠ Πέρδικας, 10:00-14:00
Ικαρία, Κέντρο Υγείας Ευδήλου, 09:00-16:00
Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00
Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00
Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30
Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00
Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00
Λέρος, δημοτικό κτίριο Δόνα, 09:00 – 14:00
Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00
Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 -14:00
Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00
Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30
Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00
Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30
Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09.00-14.30
Κέρκυρα, Κοινοτικό Ιατρείο Αχαράβης, 09:30-14:30
Κεφαλονιά, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00
Κεφαλονιά, Ληξούρι, κλειστό γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου, 09:00-16:00
Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
Κιλκίς, Νέο Αγιονέρι, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-11:00
Κιλκίς, Ανθόφυτο, Πρώην Δημοτικό Σχολείο, 12:00-14:00
Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00
Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α, 08:15- 15:15
Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30
Κόρινθος, Δημοτικό κτίριο BEAU RIVAGE, Ποσειδώνος και Ηρας 2, παραλία Λουτρακίου, 09:30-14:30
Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30
Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30
Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 09:30- 14:30
Λάρισα, Κεντρική Πλατεία΄/ Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30
Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00
Λάρισα, Τύρναβος/Είσοδος Δημαρχείου, 08:00-11:30
Λάρισα, Αμπελώνας ΚΑΠΗ , 12:30-15:30
Λάρισα, Κ.Υ Ελασσόνας, 09:00-12:00
Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30
Λάρισα, Α’ ΚΑΠΗ, Τσαρούχα 9, Νέα Σμύρνη, 08:00-15:30
Λάρισα, Γ’ ΚΑΠΗ, Ηρώων Πολυτεχνείου και 23ης Οκτωβρίου, 08:00-15:30
Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00
Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανιού, 10:00-14:00
Λέσβος, Κέντρο Υγείας Μυτιλήνης, 08:30-15:45
Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00
Λήμνος, Μύρινα, παλιό θυρωρείο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαιστου 1, 13;00-19:30
Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30
Μαγνησία, Μεταξουργείο,Αναπαύσεως & Καραμπατζάκη 09:00-14:30
Μαγνησία, Περιφερειακή Ενότητα Μαγνησίας, Αναλήψεως & Ιωλκού 13:00-15:00
Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30
Μεσσηνία, Καλαμάτα, Είσοδος Μεγάρου Χορού (Εκπαιδευτικοί/Μαθητές), 08:30 – 19:30
Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 08:30 -15:00
Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30
Μεσσηνία, Στενωσιά, Κοινοτικό Ιατρείο, 09:00 – 10:00
Μεσσηνία, Χανδρινός, Κοινοτικό Γραφείο, 10:15 – 11:30
Μεσσηνία, Σουληνάρι, Πνευματικό Κέντρο, 12:00 – 13:00
Μεσσηνία, Βλαχόπουλο, Κοινοτικό Γραφείο, 13:30 – 15:00
Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00
Πάτμος, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-15:00
Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00 – 14:45
Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30
Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών Έδεσσας- Χατζηγιάννειο Κέντρο, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30
Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00
Πιερία, Αστική Σχολή, Κατερίνη. 08:30-15:30
Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικό Ταμείο, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-14:00
Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Καναλακίου, Καναλάκι, 09:00-10:30
Πρέβεζα, Λιμενικό Ταμείο Πάργας, Πάργα, 11:30-13:00
Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00
Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 09:00-14:00
Ρόδος, Παλιά κοινότητα Γενναδίου, Γεννάδι, 09.30-14.30
Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-14:00
Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:15-14:00
Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30
Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30
Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-14:00
Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
Τρίκαλα,Ε’ ΚΑΠΗ, 10:00-15:30
Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00
Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00
Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00-15:00
Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30
Φλώρινα, Αμύνταιο ,Δ. Μακρή 36, 08:30 – 15:30
Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 09:00-14:00
Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
Χαλκιδική, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00
Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 14:30
Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 11:30 – 16:00
Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη , 09:30 – 14:00
Χίος, ΚΑΠΗ Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30