Οι αθλητικές μεταδόσεις


11:30 ΕΡΤ Sports HD

ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός Handball Premier Χάντμπολ

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναχαϊκή – Εργοτέλης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD
Τζένοα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Στουτγκάρδη – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Τσιτσιπάς- Αλιασίμ Τελικός Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα ΠΣ – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αλαβές – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD
Φίτεσε – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD
Αταλάντα – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD
Βερόνα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD
Τορίνο – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD
Ατρόμητος Αθηνών – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD
Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 4HD
Χεράκλες – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέσπρεμ – Μονπελιέ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Μάιντζ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD
Ρόμα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μποαβίστα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 PAOK TV
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
ΑΕΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD
Ίντερ– Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020
ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

23:00 FOX Sports
Creighton – Butler Bulldogs NCAA College Basketball Μπάσκετ