12:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ 

12:30
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Πάντοβα
EuroLeague Γυναικών (Μικρός Τελικός) 

13:30
Novasports 1HD
Πάρμα – Μίλαν
Serie A 

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Αουε
Bundesliga 2 

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ζιρόνα
Primera Division 

14:15
ΕΡΤ Sports HD
Σαμπαντέλ – Ολυμπιακός
EuroLeague Γυναικών (Τελικός) 

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανίιλ Μεντβέντεφ – Ντούσαν Λάγιοβιτς
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo 

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Premier League 

15:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours 

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup 

15:45
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες) 

16:00
Novasports 24 HD
Κάλιαρι – Φροζινόνε
Serie A 

16:00
Novasports 5HD
Ουντινέζε – Σασσουόλο
Serie A 

16:00
Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Serie A 

16:00
Novasports 3HD
Εμπολι – ΣΠΑΛ
Serie A 

16:00
Novasports 2HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια
Serie A 

16:00
Novasports 1HD
Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα
Serie A 

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φάμπιο Φονίνι – Ραφαέλ Ναδάλ
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo 

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη
Bundesliga 

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη
Bundesliga 

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 

16:45
ΕΡΤ Play4
Ηφαιστος – Αρης
Basket League 

16:45
ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Πανιώνιος
Basket League 

16:45
ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola
Basket League 

16:45
ΕΡΤ Play1
Κύμη – Λαύριο
Basket League 

16:45
ΕΡΤ Sports HD
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League 

16:45
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Basket League 

17:00
Eurosport 2
Tour du Finistere
Κύπελλο Γαλλίας 

17:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ 

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup 

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον
Premier League 

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division 

18:00
Novasports 2HD
Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ
Ligue 1 

18:30
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες) 

19:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα
Serie A 

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι
Serie A Femminile 

19:30
Novasports 3HD
Χρόνιγκεν – Αγιαξ
Eredivisie 

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία
Bundesliga 

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα
Primera Division 

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον
Premier League 

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Alistair Overeem – Aleksei Oleinik
UFC Fight Night 

20:15
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Τελικός Κυπέλλου 

20:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ 

21:00
Novasports 2HD
Στρασβούργο – Μονπελιέ
Ligue 1 

21:30
Novasports 1HD
Ιντερ – Ρόμα
Serie A 

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ
Bundesliga 

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division 

21:45
Novasports 3HD
Φέγενορντ – Αλκμααρ
Eredivisie 

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Σάντα Κλάρα
Liga NOS