10:30 ΕΡΤ2
Ανγκόλα – Σερβία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 Eurosport 2
Γύρος του Αλμάτι
Ποδηλασία

11:00 ΕΡΤ Play1
Πολωνία – Βενεζουέλα
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Play2
Ιράν – Πουέρτο Ρίκο
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Sports HD
Ρωσία – Νιγηρία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

13:00 Eurosport 2
Γερμανία, Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Jessica Andrande – Weili Zhang UFC
Fight Night

13:00 ΕΡΤ1
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ντινάμο Δρέσδης – Ζανκτ Πάουλι
Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:30 Novasports 1HD
Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο
EFL Championship

14:30 ΕΡΤ3
Φιλιππίνες – Ιταλία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Play1
Αργεντινή – Ν. Κορέα
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ2
Ισπανία – Τυνησία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 ΕΡΤ1
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φράιμπουργκ – Κολωνία
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Πάντερμπορν
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς
Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Μπράιτον
Premier League

17:00 Novasports 1HD
Μπρέντφορντ – Ντέρμπι
EFL Championship

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Οσασούνα – Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

18:30 Novasports 4HD
Λιόν – Μπορντό
Ligue 1

19:00 Novasports 3HD
Μίλαν – Μπρέσια
Serie A

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Ξάνθη
Super League 1

19:15 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Super League 1

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Λίβερπουλ
Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Λεβάντε – Βαγιαδολίδ
LaLiga Santander

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Αλαβές
LaLiga Santander

21:00 Novasports 4HD
Τουλούζ – Αμιάν
Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ρίο Άβε
Liga NOS

21:30 Novasports 1HD
Βόλος – Άρης
Super League 1

21:45 Novasports 3HD
Γιουβέντους – Νάπολι
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπέτις – Λεγανές
LaLiga Santander